Dodany: 2011-02-08 09:06:50

WybielanieDentysta olsztyn coraz częściej zajmuje się medycyną estetyczną. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które wykonuje dentysta poznań najczęściej dotyczą usuwania przebarwień szkliwa.

 

Jednak dentysta poznań zajmuje się również zakładaniem licówek i koron na zęby oraz wstawianiem implantów. Wszystko to są zabiegi powiązane z medycyną estetyczną, której celem jest poprawa kolory, kształtu i wielkości zębów.

Przebarwienia szkliwa to problem, który dotyka coraz więcej osób.

 

Za ich powstawanie odpowiedzialne są osady z kawy, herbaty, czy wina. Ale również dym papierosowy oraz czynniki genetyczne. Przebarwienia mogą powstawać również wtedy, kiedy pacjent jest po kuracji silnymi antybiotykami. Usuwanie tych przebarwień polega przede wszystkim na ich wybielaniu. Najpopularniejszą metodą jest wybielanie za pomocą specjalnych nakładek wypełnionych żelem stomatologicznym o właściwościach utleniających. Takie nakładki, założone na zęby, wystawia się następnie na działanie promieniowania ultrafioletowego, aby przyspieszyć działanie żelu. Innym metodą jest wybielanie laserem. Jest o wiele szybsze, bardziej skuteczne ale również o wiele droższe niż inne techniki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wybielanie
Nick: