Dodany: 2011-02-08 09:03:16

Przyczyny i leczenie nadwrażliwości zębówStomatolog poznań zajmuje się leczeniem wszelkich schorzeń związanych z uzębieniem i jamą ustną. dentysta olsztyn zajmuje się zarówno leczeniem chorób nabytych zębów, jak również wad zgryzu, stanów zapalnych dziąseł, przyzębia i jamy ustnej, paradontozy, próchnicy, przebarwień, kamienia nazębnego oraz nadwrażliwości zębów.

 

Coraz więcej osób cierpiących na nadwrażliwość zębów trafia do gabinetów stomatologicznych. Kiedy nie pomagają pasty do wrażliwych zębów, tylko dentysta poznań może im pomóc pozbyć się lub zminimalizować ten problem. Nadwrażliwość jest szczególnie nieprzyjemna podczas picia ciepłych lub zimnych napojów.

 

Zęby mogą być także wrażliwe na zimne powietrze wciągane przez usta. Innym przejawem nadwrażliwości może być przenikliwy ból w trakcie spożywania rzeczy kwaśnych. Leczenie nadwrażliwości jest procesem długotrwałym. Polega głównie na osłonięciu przez preparaty stomatologiczne odsłoniętych kanalików zębowych. Obniżenie dziąsła, powoduje ich odsłonięcie. Wnikają w nie gorące i zimne napoje powodując przenikliwy ból. Stosowanie specjalnych żelów stomatologicznych zmniejsza ten problem i minimalizuje ból.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przyczyny i leczenie nadwrażliwości zębów
Nick: