Dodany: 2011-02-04 14:08:31

Czy warto kupować pasty z fluoremStomatolog poznań to lekarz, do którego udajemy się, kiedy zauważamy, że z naszymi zębami dzieje się coś złego. Jeśli nasze dziąsła krwawią podczas szczotkowania, zęby stały się wrażliwe na zimne i ciepła napoje, zauważyliśmy w nich ubytki lub bolą przy nadgryzaniu pokarmów i są wrażliwe na opukiwanie to niewątpliwie znak, że dentysta poznań jest odpowiednim specjalistą, którego powinniśmy odwiedzić.

 

Oprócz tego, że dentysta olsztyn pomoże nam pozbyć się uporczywego problemu, który atakuje nasze zęby, będzie mógł również doradzić nam, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, aby ten problem się nie powtórzył. Podstawowym zabiegiem, który zapewni nam odpowiednią higienę jamy ustnej, usunie resztki pokarmy spomiędzy zębów, płytkę nazębną i pozwoli zachować świeży oddech oraz prawidłowe pH w ustach jest codzienne szczotkowanie.

 

Aby jednak było ono skuteczne trzeba używać odpowiedniej pasy do zębów. Obecnie na rynku pełno jest produktów, reklamowanych przez największe koncerny medyczne. Dlatego też wybór pasty do zębów wielu z nas przyprawia o bóle głowy. Wszystkie takie produkty zawierają fluor. To właśnie on powinien być głównym składnikiem pasty do zębów, ponieważ chroni i wzmacnia szkliwo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto kupować pasty z fluorem
Nick: