Dodany: 2013-06-12 13:17:11
 

Wizyty adaptacyjne Dentysta kraków nowa huta uważa, że mały pacjent to najtrudniejszy pacjent przede wszystkim dlatego, że w tym przypadku nie tylko mówimy o sporych strachu, ale również o tym, że dziecko nie mając zaufania do lekarza – niewiele jest w stanie pomóc swoim zachowaniem.

 

Chodzi przede wszystkim o to, że dentysta kraków nowa huta musi przekonywać dziecko do niemal każdego ruchu, który wykonuje w trakcie leczenia. Dentysta kraków nowa huta twierdzi, że bardzo pomocne staje się coś, co niedawno w polskich gabinetach wprowadzono na próbę i doskonale się sprawdziło. Dentysta kraków nowa huta wyjaśnia, że chodzi o tak zwane wizyty adaptacyjne.

 

Dentysta kraków nowa huta podczas takiej wizyty pokazuje przede wszystkim swojemu małemu pacjentowi jak będzie wyglądaą leczenie, jakiego sprzętu używa, przekonuje lizakami bez cukru, czy wręczając naklejki za dobre zachowanie. Takie wizyty adaptacyjne są bardzo ważne, by dziecko nie kojarzyło dentysty tylko i wyłącznie z czymś bardzo nieprzyjmnym, czy bolesnym. Dentysta kraków nowa huta twierdzi, że takie postawienie sprawy w przypadku niemal każdego malucha doskonale się sprawdza i właśnie dlatego, taki sposób przywędrował i sprawdził się także w naszym kraju, gdzie do niedawna wciąż dentystą straszyło się dzieci.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wizyty adaptacyjne
Nick: