Dodany: 2013-06-12 13:00:51

 

Korony porcelanoweWiele osób, które za młodu straciło zęby z powodu niedotrzymania higieny i zamiłowania dawnych stomatologów do usuwania zęba zamiast ich odbudowy i leczenia, stara się dziś wypełnić puste zębodoły zębami sztucznymi.

 

Bardzo modne jest dziś wstawianie porcelanowych koron. Dentysta kraków nowa huta uważa, że to nie tylko dla poczucia odzyskania estetyki, ale i dla zdrowia, bo jeśli porcelanowe korony zostaną wstawione, nasz zgryz prawidłowo się układa dzięki czemu nie mamy też problemu z jedzenie.

 

Inaczej jest jeśli nie mamy takich zębów. Wtedy nasz zgryz może się źle układać i zwyczajnie powstawać wada. Dentysta kraków nowa huta poleca wstawianie pojedynczych koron, jednak jak twierdzi, należy mieć na uwadze to, że korony porcelanowe to koszt rzędu kilku tysięcy złotych, których często pacjent nie posiada. Takie porcelanowe korony nie wyróżniają się spośród innych zębów i są trwałe, stąd taka cena. Nie obejmuje zabiegu również żadna refundacja. Korony porcelanowe są bardzo estetyczne, piękne, często idealne rozwiązanie dla wielu z nas..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Korony porcelanowe
Nick: