Dodany: 2013-06-12 12:53:37

 

Czym jest protetykaProtetyka to jedna z tych zasad w stomatologii, która odnosi się przede wszystkim do tego, czym jest budowanie zębów dla ludzi starszych. Chodzi oczywiście o zęby sztuczne, czy też inaczej nazywane – protezami.

 

Dentysta kraków nowa huta twierdzi, że dobry protetyk, czyli osoba biorąca odlewy zębów, komponujący kolorystykę zębów – to podstawa. Pamiętajmy, że takie sztuczne zęby tworzy się dla ludzi, którzy chcą czuć się komfortowo z tym, że będą mieć w swoim ciele jednak ciało obce. Dentysta kraków nowa huta poleca więc zawsze wybierać tych protetyków, których polecają nam inni, nasi znajomi, czy rodzina.

 

Tylko dobry protetyk jest w stanie dobrać nam zęby, do których będziemy się w stanie z czasem przyzwyczaić. Jeśli szczęka jest źle dobrana, choćby kolorystycznie, to człowiek źle się będzie z tym czuł, nienaturalnie i krępująco. Dentysta kraków nowa huta poleca zawsze dopieranie takich zębów pod kolor i kształt tych, jakie sami mieliśmy wcześniej, zanim zaczęły się z nimi problemy. Dentysta kraków nowa huta uważa, że tylko do takich, podobnych do naszych będziemy umieli się przyzwyczaić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest protetyka
Nick: